Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členové

16. 10. 2009

ObrazekTyčinka

Je fyzioterapeutka a bydlí na střídačku v Praze i v Brně, protože v Brně ještě studuje porodní asistentku. Má ráda léto, mytí nádobí, sport a vysoké hory, ruční práce, zpívání na kytaru, focení, cvičí aerobic na fitballech a moc by chtěla kozu :) Nemá ráda zimu, červenou řepu a řízky, lež a přetvářku, Jitku Molavcovou a pavouky, letadla a žehlení.


ObrazekFišta

Chodí na vysokou školu. Má ráda zábavu, sport a čtení i psaní knížek.
ObrazekMývalka

Už od nepaměti jí říkají Mývalka a už ani nepamatuje, kdy začala do skauta chodit. V současné době dost času tráví ve své práci, kde ve volných chvílích chodí zírat do zeleného. Pracuje v botanické zahradě :)


ObrazekTulda

Jmenuje se Kristýnka, ale přátelé jí říkají "kosatka". Má třípatrový úsměv a poslouchá kvalitní hudbu. Nesnáší romantické komedie a Edwarda. Žije pouze skautem.


ObrazekŽirafa

Jmenuje se Martinka a její nejoblíbenější činnost je poslouchání popové a disco hudby. Kromě skauta, kterým žije, má ráda aerobic a jemu podobné sporty. Je zapálená čtenářka a teď momenálně vede Twillight sága. Miluje růžovou barvu a romantické komedie. Je velmi tolerantní a ráda se přizpůsobí.

ObrazekPišta

Jmenuje se Kačenka, ale přátelé jí říkají "Šlapka". Nesnáší vulgární výrazy a může se pyšnit tím, že nikdy žádný nepoužila. Má komplexy ze své otřesné postavy, jen ve skautu mě ostatní berou.


ObrazekLora

Jmenuje se Anežka, ale přátelé jí říkají "Azurit". Nesnáší pohádky a miluje všechny sporty, hlavně řecko-římské zápasy. Je netolerantní, ale skaut jí naučil přijímat i cizí názory. Těší se na nové stezky pro rovery. Jsou její život.

ObrazekLasička

Závodně se věnuje atletice a ve škole ji baví tělák, matika a zeměpis. Ráda sportuje, čte, kouká na filmy a chodí do divadla.
ObrazekKoala

Bydlí trochu z ruky až v Českých Budějovicích, tam studuje gymnázium J. V. Jirsíka a její nechtěnou zálibou se stalo cestování z místa na místo. Má ráda ohnivé barvy, hrášek s kukuřicí, čtení a sledování filmů, ruční práce, stolní a míčové hry. Nerada je někde navíc, nerada chodí do školy a nerada brzo vstává :)
ObrazekPajda

Chodí na Gymnázium Nad Štolou, baví jí matika a fyzika. Jejím dětským snem bylo pracovat v NASA. Má ráda hudbu, sport a neobejde se bez kamarádů. Občas jí najdete také na zimním stadioně, kde se   věnuje hokeji, jako rozhodčí.
Mimo to se stará o tyto webové stránky.
ObrazekVeverka

Ve škole jí nejvíce baví matika a fyzika. Mimo školu ráda prolejzá úkryty geokešek, ráda lyžuje a jezdí na kole. Když se na ní podíváte, většinou najdete i něco, co si sama vyrobila.ObrazekVčelka

Ve škole jí nejvíc baví čeština a biologie, ráda čte a vyrábí šperky z korálků.
ObrazekKaretka

Má ráda koně, hory a své přátele. Nesnáší rozhledny, protože se kývou, ale výšky jí nevadí. V budoucnu by chtěla vystudovat medicínu a odjet do Afriky.